Transport w temperaturze kontrolowanej

Specjalizujemy się w transporcie towarów wymagających temperatury kontrolowanej, m.in.: leków, preparatów medycznych, szczepionek oraz materiałów biologicznych do badań. Mamy doświadczenie w dostarczaniu towarów do odbiorców indywidualnych, hurtowni medycznych, a przede wszystkim do aptek i oddziałów szpitalnych.


Transport leków odbywa się w temperaturze kontrolowanej w zakresie od +2°C do +25°C. Auta-chłodnie zostały wyposażone w urządzenia chłodniczo-grzewcze utrzymujące wymaganą temperaturę. Pojazdy posiadają czujniki temperatury dokonujące pomiaru w cyklu ciągłym w przestrzeni ładunkowej. Dodatkowo wszystkie auta wyposażone są w rejestratory temperatury z drukarkami. 


Każdy transport leków i artykułów medycznych jest nadzorowany i organizowany przez wykwalifikowany personel z długoletnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej. Jest to głównie transport „od drzwi do drzwi”. Gwarantujemy stały kontakt z kierowcą, co umożliwia pełną kontrolę nad trasą przesyłki. Nasi kierowcy posiadają odpowiednie przeszkolenie i długoletnie doświadczenie przy zabezpieczaniu ładunku oraz w transporcie produktów medycznych.


Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie opakowania izotermiczne dla produktów wrażliwych na zmiany temperatury, co umożliwia transport np. szczepionek czy leków autami bez zabudowy chłodniczej.
Charakteryzuje nas duża dyspozycyjność i elastyczność, co pozwala na szybkie podjęcie zlecenia i dostarczenie przesyłki w jak najszybszym czasie pod wskazany adres. Jesteśmy dostępni dla Państwa przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.


Dysponujemy samochodami o ładowności od 0,5 do 3,5 tony, które mogą zabrać od małej przesyłki do 6 europalet. Nasza flota składa się wyłącznie z nowych i kilkuletnich aut, co gwarantuje ich dużą niezawodność. Posiadamy krajowe ubezpieczenie OC przewoźnika w wysokości 400 000 USD oraz międzynarodowe ubezpieczenie OC przewoźnika w wysokości 50 000 EUR.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w transporcie leków, stosowaniu się do wymogów Prawa Farmaceutycznego i zaleceń Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług.