Transport ekspresowy artykułów medycznych

Specjalizujemy się w ekspresowym transporcie artykułów medycznych (urządzeń i narzędzi medycznych) do 1,5 tony ładowności w systemie „door to door”. Mamy doświadczenie w dostarczaniu towarów do odbiorców indywidualnych, hurtowni medycznych, a przede wszystkim do aptek i oddziałów szpitalnych. Dostarczamy również dokumentację przetargową. 

Jest to głównie transport dedykowany „od drzwi do drzwi”. Gwarantujemy stały kontakt z kierowcą, co umożliwia pełną kontrolę nad trasą przesyłki. Nasi kierowcy posiadają odpowiednie przeszkolenie i długoletnie doświadczenie przy zabezpieczaniu ładunku oraz w transporcie produktów medycznych.

Transport dedykowany realizowany jest w systemie 24-godzinnym. Transport całodobowy dedykowanym samochodem zapewnia odbiór i doręczenie przesyłki o dowolnej porze dnia i nocy, a także jeśli zajdzie taka potrzeba odebranie od klienta przesyłki zwrotnej.

Ekspresowy transport artykułów medycznych realizujemy od małej przesyłki aż po duże urządzenia medyczne. Charakteryzuje nas duża dyspozycyjność i elastyczność, co pozwala na szybkie podjęcie zlecenia i bezpośrednie dostarczenie przesyłki w jak najszybszym czasie pod wskazany adres. Jesteśmy dostępni dla Państwa przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.